Diş Fırçalama Şekline Yeni Bir Yaklaşım

Dişlerimizi fırçalamak günümüzün hayati ama can sıkıcı bir parçasıdır ve diş hekimlerimizin tavsiye ettiği temizlik düzeyini yakalamak kolay değildir. Bir çok çeşitte diş fırçası mevcuttur, ancak dişlerimizin temizliğini, fırçalama tekniği ve fırçayı etkili bir şekilde kullanıp kullanmadığımız belirler. Peki ya hata için bu sınır ortadan kaldırılabilirse?

Bu tam olarak CHIIZ tarafından sağlanıyor. CHIIZ Diş Fırçası 4.0, kullanıcının oral hijyeni nasıl yönettiğinden tamamen bağımsız olarak çalışıyor. CHIIZ, kullanıcının ağzına atılarak büyüsünü sürdürüyor, her bir dişin 360 ° kapsama alanıyla birleşen sonik teknolojisi, kullanıcının dişlerini sadece 30 saniyede tamamen temizliyor. Ağız hijyeni tehlikeye girmeden ve yoğun rutinlerinde zaman ayırmadan.

CHIIZ’in her yönü; diş fırçalarının dişlere karşı 45 derecelik açısı, diş macunu ve köpüğüne kadar, çok dikkatli bir şekilde göz önüne alınmıştır. Serin, taze bir nefes sağlamak için bakterileri öldüren etkili bir gargara yapısını sunar.

Cihazın kompakt boyutu, ev dışında, kampta ve seyahatte ya da ofiste rahatça kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Tasarımcı Micheal Zhang tarafından geliştirilen CHIIZ, portatif ve pratik yönüyle, kullanıcının her zaman gerçekten taze bir diş setine sahip olmasını sağlar!

 

http://www.yankodesign.com/2018/07/06/change-the-way-you-brush-your-teeth/