Fotoğrafçılar İçin Özel Ceket Langly

Bir kameranın sadece onu kullanan kişi kadar iyi olduğu kanaatindeyim, bu yüzden fotoğrafçıya yönelik bir aksesuar, bir kamera aksesuarı kadar önemlidir. Langly Field Ceketi, fotoğrafçılar tarafından, fotoğrafçılar için özel olarak tasarlandı. Üç katmanlı yapısı, yağmur, rüzgar ve kar geçirmezken, özel nefes alabilen kumaşı, iç kısımda bulunan suyu ve tozu dışarı atar.

Bu tasarımda asıl önemli olan ceketin kumaşı değil, fotoğrafçılara sunduğu pratik imkanlardır. Ceket, 200 mm gibi geniş bir lense kadar bir çok parçanın taşınabileceği 4 farklı kargo cebine ve 7 farklı hafıza kartı için bellek tutucuya sahiptir. Ceket, ceplerinin etrafında RFID astarı ile birlikte gelir ve cüzdanınızı, kartlarınızı veya pasaportlarınızı dijital hırsızlıktan bile korur, aynı zamanda kolay erişebileceğiniz noktalarda saklamanıza izin verir. Langly ceketi ile eşyalarınız her zaman elinizin altındadır ve vizörünüzden uzaklaşmaksızın ya da çantanıza ulaşmanız gerekmeksizin erişilebilirdir. Ceket, iç kısımda gizli kablo kanalıyla birlikte gelir ve kulaklık kabloları gibi bağlantıları, ceketin içinde saklamanıza izin verir.

Evan Lane ve Jerrod Cornish tarafından tasarlanan Langly’de inanılmaz miktarda detay bulunuyor, çoğu aksesuar kamerayı yükseltmeye odaklanırken, Langly ceketi, onu tutan kişiye güç katıyor. Fotoğrafçıların ve video görüntüleyicilerinin kendilerini mutlak sınıra itmelerine izin vermek için yapılan Langly, her koşulda daha kolay çekim yapmanızı sağlıyor. Özel olarak geliştirilen tasarımı, her kamera aksesuarını kişiye pratik şekilde ulaştırır, böylece gözünüzü nesneden ayırmanıza gerek kalmadan, her zaman çekime hazır olursunuz.

 

http://www.yankodesign.com/2018/07/03/the-ultimate-photography-accessory-you-never-knew-you-needed/