Masanızdaki Çöp Kutunuz Clamp Basket

Masanızdaki Çöp Kutunuz Clamp Basket

Çocukken, babam yıllarca silgi tozlarını iyi temizlemediğim için bana söylenir ve silgi tozlarının etrafa yapıştığından şikayet ederdi ve ben bu konuya bir türlü anlam veremezdim. Sonunda büyüyüp kendi evime taşındığımda ve karakalem bir şeyler çizmeye başladığımda, yıllar sonra silgiyi ilk kez elime aldım ve silgi tozlarını etraftan temizlemeye çalışırken babamı hayretle anladığımı fark ettim. Bu durum büyümekle mi alakalı yoksa silgi tozlarının gerçekten rahatsız edici oluşuyla mı bilemiyorum, gene de ister kurşun kalem kullanmayı sevelim, ister sevmeyelim, ihtiyaç duyulduğunda silgi artıklarını temizlemek, kalemleri açtığımızda etrafta kömür ve talaş kalıntılarını görmek çoğumuz için rahatsız edici bir durumu oluşturur. Şimdi ise Clamp Basket isimli ürün, buna pratik ve şık bir çözüm sunuyor.

Clamp Basket, masanın yan tarafına takılarak, kullanıcının çalışma yüzeyini rahatça temizlemesine yardımcı olur. Üzerinde yer alan fırçası lastik kalıntılarını rahatça süpürmenize izin verirken, her parçanın kutuya düştüğünden emin olmanızı sağlar. Son lastik parçasının da kutuya girdiğinin garantisini sunmak için, kompakt fırça haznenin tepesine düzgün bir şekilde entegre edilir. Ayrıca kutunun üst kısmında yer alan kalemtıraş, kalemlerinizi açmanızı ve talaş ve kömür parçalarının da Clamp Basket’in haznesine gittiğinden emin olmanızı sağlar.

Tasarım, kullanılan malzemeleri ve görselliği ile her çalışma masasına rahat ve şık bir şekilde uyum sağlar. Clamp Basket 2018 yılı için K-Design Ödülünü de kazanmıştır.

 

http://www.yankodesign.com/2018/06/26/a-compact-bin-to-tidy-up-the-workspace/