VS Sırt Çantası

VS Sırt Çantası oldukça uygun bir şekilde adlandırılan ve sırt çantaları arasında seçim yapabilme hakkına sahip olmayı seven insanlar için Tasarımcı Sungmin Kim tarafından geliştirildi.

Tekli sırt çantası, bir yönünü basitçe değiştirerek kullanabileceğiniz iki farklı tasarımla gelir ve estetiğinizi 20 saniye içinde değiştirmenize izin verir. İş yerinde harika görünen bir saten çantadan, karizmatik naylon dokuya sahip bir çantaya dönüşür. Spor salonuna ya da doğaya bir yürüyüş için mükemmel bir ofis dışı estetiğe sahip olur.

İki farklı görünüşü, bir dizüstü bilgisayarın yanı sıra bir tablet ve bir cüzdan, güç adaptörü gibi eşyalarınızı saklamak için kullanışlı ceplere sahiptir. Spor salonuna girmek için giysileri, temel eşyalarınızı veya ekipmanlarınızı depolamaya da uygundur. YKK fermuarları ve su geçirmez naylon yapısı, yağmurda ya da zorlu açık hava koşullarında işinize yarar ve eşyalarınızı kuru tutar. VS’nin şekil değiştiren yapısı, her iki taraftan da erişilebilen kendi bölmesiyle birlikte gelir; bunlar, şarj kabloları, yuvadaki harici bataryalar gibi temel, hızlı erişimli öğeleri depolamanıza, yönetmenize ve erişmenize olanak tanır.

VS, aynı anda iki sırt çantanıza sahip olmanıza ve eşyalarınızdan herhangi birini transfer etmek zorunda kalmadan aralarında geçiş yapmanıza izin verir. Ruh halinize, ihtiyacınıza ya da ortamınıza göre VS, taşımak istediğiniz sırt çantasını seçmenize izin verir. Kısaca VS Çantası, zihninizi parmaklarınızla 20 saniyede değiştirmenize izin verir.

 

http://www.yankodesign.com/2018/07/09/the-backpack-that-changes-aesthetics-when-you-change-your-mind/