Akıllı Kesme Tahtası

ChopBox Akıllı Kesme Tahtası, mutfağınızda beş adet tek kullanımlık küçük ev aletleri ihtiyacınızı tek bir muhteşem kesme tahtasında birleştirir ve böylece depolama & organizasyon için daha fazla alan sunar. Devrim niteliğindeki ChopBox, bıçaklarınızı ve kesme yüzeylerinizi kolayca dezenfekte eder ve kesme tahtasında yer alan dezenfekte edici UVC ışını ile mikropsuz pişirmeyi sağlar.

İki adet kesme yüzeyi ile çiğ et ve deniz ürünleri arasında çapraz kontaminasyon için endişelenmenize gerek kalmadan diğer gıdalara geçiş yapabilirsiniz. Daha küçük kesme tahtasını ise yiyecek artıkları, kesilmiş yiyecekleri saklamak için kullanabilirsiniz. Kesme tahtasının bir diğer özelliği ise bünyesinde yer alan ölçektir.  Malzemelerinizi gram, kilogram cinsinden ölçebilirsiniz.

ChopBox’ta yer alan 9 saatlik dijital mutfak zamanlayıcı ile yemeğiniz her seferinde mükemmel bir şekilde pişecektir. ChopBox içine yerleştirilmiş iki farklı bıçak bileyici vardır. Kolay erişilebilir ve kullanımı kolaydır. Ayrıca hızlı şarj olan büyük bir pile (3000 mAh) sahiptir. Sadece bir saatlik şarjla, akıllı kesme tahtanızı 30 güne kadar düzenli kullanabilirsiniz. ChopBox tamamen geri dönüştürülebilir bambudan yapılmıştır ve dahili elektronik bileşenleri çıkardıktan sonra kolayca geri dönüştürülebilir.

Haber Kaynağı