Awair Hava Temizleme Cihazı

İnsanlar artık hijyen konusunda her zamankinden daha fazla bilinçli hale geldi. Küresel salgın, daha iyi sağlık koşullarına kavuşmak üzere yaşam tarzımızda gerekli değişiklikleri yapmak için bir uyandırma çağrısı olarak hizmet ediyor. Bu değişiklikler -basit alışkanlıklardan hava temizleme cihazı gibi aletler- günlük rutinimizin bir parçası olmaya başladı. Bu noktada Awair hava kalitesi takip cihazı, iç ortamı daha saf ve güvenli hale getirmek için burada.

İç mekan havası boya, mobilya, halı, oda spreyleri, oyuncaklar gibi faktörlere sürekli maruz kalındığı için dışarıdan 5 kat daha kirli olabilir. Hava kalitesi, fiziksel sağlığın yanı sıra alerji, astım, odaklanma, uyku kalitesi, cilt sağlığı ve genel iyi oluş (well-being) üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Awair 2. sürüm hava kalitesi monitörü, sizin için belli parametreleri izleyebilir ve mekanınızdaki havayı iyileştirmek için kişiselleştirilmiş öneriler verebilir. Akıllı cihaz, telefonunuza doğrudan bir rapor vermek için ince toz, kimyasallar, CO2, nem ve sıcaklık gibi sağlığınızı etkileyen önemli 5 faktörü kaydeder.

Awair Score, hava kalitesini ve onu iyileştirmek için yapmanız gereken değişiklikleri bilmenizi sağlayan renk kodlu bir ölçektir. Ayrıca hava temizleme cihazı Ecobee, Google Home ve Alexa gibi akıllı ev cihazlarıyla uyumludur, böylece ekosisteminize sorunsuz bir şekilde entegre olur. Evde olmadığınız zaman ise sesli komutlar veya telefonunuzdaki uygulama ile iç ortam hava kalitesini kontrol edebilirsiniz.

Haber Kaynağı