Casa Lokomotif mobil küçük evler (tiny house) imar mevzuatlarından bağımsız, uluslararası karayolları standartlarında üretilir. İstediğiniz zaman istediğiniz manzarada eviniz olur. Ülkemizdeki arsa problemleri, kıyı kullanımları ile ilgili mevzuatlar, büyük şehirlerde yeşil alanlara erişimdeki yetersizlik bizi bu konuda çalışmalar yapmaya iten güçler arasındadır. Bu çalışmaların sonucu olarak ortaya çıkardığımız Casa Lokomotif Şubat 2019 tarihi itibariyle sizlerle buluşmuştur. Marka tescili ve ürünlerimizin patent işlemleri yapılmıştır.

Çevreyle dost olanlar için üretilen Casa Lokomotif Mobil Küçük Evlerin (Tiny House) mottosu:
Casa Lokomotif imar izinleri ile ilgilenmez, arazinin gerçek sahipleriyle ilgilenir. Hiçbir ağaca zarar vermeden, hiçbir canlıyı yerinden yurdundan etmeden zeytinliğinize yerleşir. 2b arazinin ne olduğunu henüz bilmiyorsanız siz de muhtemelen bir Casa Lokomotif’çisinizdir. Casa Lokomotif seyahat ederken de boş durmaz, kendi enerjisini üretir. Haliyle, üreten Casa Lokomotif ışıldar. Su konusunda cimridir. Gri atık suyunu içinde bulunduğu arazide kullanarak çiçeklerinizi, domateslerinizi sular.

Casa Lokomotif uluslararası karayolları standartlarında üretilir ve 4×4 araçlarla yol alır. İstediğiniz zaman istediğiniz manzarada ise durur. Benim öyle bir arabam yok veya benim ehliyetim bile yok ama casa lokomotif’im olsun istiyorum diyorsanız onun da çözümünü sunar. Alır götürür istediğiniz yere bırakır. Yeter ki siz doğa ile iç içe olmak isteyin. Gerisi bizde.

İletişim:
Web : www.casalokomotif.com
Sinanpaşa Mah. Süleyman Seba Cad. Akaretler F1 Blok No:14/5 Beşiktaş – İstanbul
T: 0212 982 3869
E mail: info@casalokomotif.com