2015 yılında Decovita Seramik olarak kaliteli ve çok çeşitli ürünlerimizi ulaşılabilir fiyatlara sunmak için yola çıktık. Bu yolda felsefemiz; hayatın içinde var olan yaşama sevincini, kişiye özel zarif, modern ve etkileyici tasarımlarla beslemek oldu. Bugün 76 ülkeden çıkarılan doğal taşlardan esinlenerek oluşturduğumuz 2.500’ün üzerinde farklı desenimizin her bir köşesinin altında bu felsefe yatıyor.

Üstün tasarım ve kalite anlayışımızla, bir bütünün ayrılmaz parçaları olan gelenekselliği ve modernliği optimum seviyede harmanlayarak önce işimizi sonra da hayatınızı zenginleştirmek için çalışıyoruz. Seramik sektöründeki en son teknoloji ve en yüksek standartlarda üretilen ürünlerimizi, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, Rusya başta olmak üzere 70’in üzerinde ülkede, Decovita Seramik kalitesini ve uzmanlığını sunuyoruz.

Fabrikamızdan çıkan Full Lappato, Silver Stone, HDR Stone, HDR Wood ve Türkiye’de ilk ve tek bizim tarafımızdan üretilen Sugar Effect yüzeylerimizle evlere şıklık katıyoruz. Bu yüzeyleri Doğal Taş, Ahşap, Beton, Mermer ve Tekstil dokularıyla süslüyoruz.