Kablosuz Şarj Adası

Güney Koreli girişim Mobileisland, çeşitli elektronik aksesuarla birlikte sunulan modüler bir kablosuz şarj cihazı tasarladı. Modüler tabla, Ground adı verilen bir dizi kablosuz şarj cihazından ve Building adında muhtelif elektrikli aksesuarlardan oluşur.

Ground, farklı kompozisyonlarda düzenlenebilen 15 Watt’lık şarj cihazı, küçük 5 Watt’lık şarj cihazı, taşınabilir bir şarj cihazı ve iki ahşap tabla içerir. Kullanıcılar, şarj tablalarının her birini gruplandırarak, aynı anda birden fazla cihaza güç sağlayabilir. Ayrıca Building serisinden bluetooth hoparlör, masa lambası, taşınabilir pil ve USB ile çalışan bir fan gibi aksesuarları ekleyebilir. Hem Ground hem de Building modülleri, kullanıcıların farklı şarj ortamları yaratabilmeleri için kolayca değiştirilecek şekilde üretilmiştir. Örneğin, bluetooth hoparlör ve ahşap tablalar oturma odası için birlikte kullanılabilirken, USB fanı ve yardımcı kablo bir çalışma alanı için kullanılabilir.

Tüm Building ürünleri yuvarlak taban ve yumuşak tonda renklerle tasarlanmıştır. Hoparlör, koyu yeşil renkte bir silindir gibi biçimlendirilirken, yardımcı kablo iki USB bağlantı noktasına sahiptir. Son olarak masa lambası bakır bir tabana ve uzun bir silindirik mile sahiptir.

Haber Kaynağı