Siri Destekli Güç Kaynağı

Anahtarlı uzatma kabloları ev içinde genellikle saklanılan bir objedir. Kullandığımız tüm basit cihazların “akıllı” hale geldiği bugün ve bu çağda hanehalkının temel güç kaynağı, estetiğinize uyan ve bir uygulama aracılığıyla kontrol edebileceğiniz biçime dönüşerek evinizi % 100 akıllı olmaya yaklaştırır.

Eve Energy Strip, uygulama veya Siri ile ayrı ayrı kontrol edebileceğiniz üç prize sahiptir. İhtiyaçlarınıza göre her bir çıkışı açıp kapatmanızı sağlar ve teknolojinizi gerilim darbesinden korur. Evde değilseniz ve cihazlarınızı saatlerce gereksiz yere prizde takılı bırakarak piline zarar vermek istemiyorsanız, çoklu prizi açmak ve şarj etmek için zamanlayabilirsiniz.

Akıllı uzatma kablosu enerji tüketiminizi izler ve bu verileri cihazlarınızın ömrünü uzatmak için kullanabileceğiniz şekilde algılamanıza yardımcı olur. Eve Energy Strip ile elektrik faturanızda tasarruf sağlayabilir ve daha sürdürülebilir bir yaşam biçimini hayata geçirebilirsiniz. Gerilim, akım ve voltaj koruması sayesinde evdeki aletleriniz tüm şebeke tabanlı arızalardan -ani enerji artışı, kısa devre ve fazla akım- korunacaktır. 190 cm uzunluğundaki kablo, çoklu prizin herhangi bir yere kurulmasını kolaylaştırır. Siri’ye tek bir dokunuş veya sesleniş, ev yaşantınızdaki yükü hafifletebilir.

Haber Kaynağı